Imprezy firmowe - Biznes i rekreacja

img

Mamy zaszczyt Państwa zaprosić do ekskluzywnego, neogotyckiego Zamku von Treskov w Strykowie koło Poznania – obiekt wyjątkowy, odrestaurowany z niezwykłą starannością wszystkich detali, usytuowany tuż nad malowniczym Jeziorem Strykowskim, w zieleni własnego 10-hektarowego zabytkowego parku.

Idealna lokalizacja względem Poznania, do którego jest zaledwie 28 km pokonywanych drogą krajową 32 łączącą Poznań z Zieloną Górą, zapewnia szybki i nieskomplikowany dojazd.

Do Państwa dyspozycji przestronne klimatyzowane sale pałacowe z możliwością łączenia i dzielenia za pomocą rozsuwanych drzwi . Zamek składa się z 14-stu luksusowych pokoi i apartamentów, które zapewnią nocleg dla 40  gości. Nasz Szef kuchni specjalnie dla Państwa przygotuje wykwintne dania korzystając z obfitości smaków nawet z najbardziej odległych zakątków świata. Nasze potrawy są przygotowywane z niezwykłą starannością i artyzmem, zawsze ze świeżych produktów. Każdy z gości z pewnością wybierze z propozycji naszego „bogatego” menu coś dla Siebie .

Zamek von Treskov dzięki  swoim tak licznym walorom  daje  możliwość zorganizowania wszystkie imprezy firmowe, miedzy innymi takie jak : piknik ( nawet dla kilku tysięcu osób), konferencję, szkolenie, spotkanie integracyjne, zjazd, warsztaty, spotkanie biznesowe etc.

Jesteśmy w stanie specjalnie dla Państwa zrealizować wszystkie imprezy firmowe, poczynając od spotkań standardowych, a kończąc na najbardziej wyszukanych formach integracji i aktywności takich jak np. przelot balonem, pokaz laserów, pokaz sztuki barmańskiej, paintball, segway, pokaz tańca egzotycznego, turniej tenisa ziemnego, spływ kajakowy, kulig połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, etc.

Do Państwa dyspozycji oddajemy ponadto połączony z Zamkiem stylowy ogrzewany pawilon ogrodowy z drewnianą podłogą o powierzchni 200 m², z panoramicznym widokiem na jezioro, który pomieści nawet 200 osób.

Dla umilenia wieczorów można skorzystać z oferty naszego „Ghotic Clubu” znajdującego się w zamkowym przyziemiu. Jest to niepowtarzalny i wyjątkowo klimatyczny pub z dyskoteką „Piekiełko, a także bogato zaopatrzonym barem i 9-cio stopowym bilardem. Dysponujemy również własnymi kortami tenisowymi i boiskiem do siatkówki i koszykówki wykonanym ze sztucznej nawierzchni. Wszystko to jest stworzone z myślą o naszych gościach aby mogli się Państwo u nas poczuć luksusowo, wyjątkowo i wygodnie.