Wesele w pałacu

img

Zamek von Treskov to od wielu lat sprawdzone miejsce wyspecjalizowane w organizacji przyjęć weselnych. Przepiękny bajkowy Zamek, zabytkowy Park oraz bezpośrednie sąsiedztwo malowniczego Jeziora Strykowskiego wprost zachęca do wyboru właśnie tego miejsca na wymarzony ślub i wesele . Niepowtarzalna aura otaczająca tą niezwykłą przestrzeń stwarza idealne warunki do wykonania weselnej sesji fotograficznej.

W trakcie przygotowań do uroczystości jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Swoją ofertę rozbudowaliśmy specjalnie dla Państwa o szereg usług dodatkowych, by móc zająć się organizacją wesela w sposób kompleksowy, co maksymalnie ułatwi przygotowanie przyjęcia i wielu spraw z nim związanych. Doradzimy przy wyborze tortu weselnego, zorganizujemy transport dla Gości , polecimy najlepszych fotografów, ponadto pomożemy w doborze zespołu muzycznego, kamerzysty, firmy specjalizującej się w pokazach pirotechnicznych oraz w organizacji wielu innych atrakcji jak na przykład pieczone prosię lub dzik . 

Zadbamy by przyjęcie weselne w Zamku von Treskov pozostało na zawsze w Państwa pamięci oraz Waszych Gości.

Proponujemy Państwu zorganizowanie uroczystości weselnej nawet do 200 osób. Dysponujemy czterema salami restauracyjnymi oraz stylowym pawilonem ogrodowym z otwieranymi ścianami i drewnianą podłogą.

Przyjęcie możemy zorganizować w 2 wersjach do wyboru:

1.W całości w Zamku do 60 osób – kameralnie i uroczyście,

2. W całości w pawilonie ogrodowym do 200 osób – hucznie i plenerowo,

Na Państwa życzenie możemy zorganizować ceremonię zaślubin nad brzegiem jeziora lub pod zabytkowym dębem  tuż przy Zamku..

Specjalnym prezentem dla Pary Młodej od naszej firmy w dniu wesela jest Pokój Suite z widokiem na park i jezioro lub stylowy Apartament z widokiem na jezioro (salon, sypialnia, weranda, pokój kąpielowy) ponadto miła niespodzianka w postaci wina musującego i owoców na powitanie.

Serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia Zamku von Treskov w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz ze wszystkimi możliwościami iście bajkowego obiektu.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania.